23-30.10.2013 - Lębork-Wicko: Sensei Geogre Andrews 8 Dan - szkolenie Okinawan Goju Ryu Karate Do

Karatecy Okinawan Goju Ryu z Lęborka oraz z Wicka są już po kolejnym szkoleniu, które przeprowadził Sensei George Andrews 8 Dan - Przedstawiciel Światowej Organizacji I.O.G.K.F z Londynu.

Oprócz ciężkich treningów, które przyczyniają się do zdobywania większej wiedzy przez naszych adeptów karate, Sensei George znalazł czas na przyjęcie zaproszenia do szkoły w Wicku kierowanej przez Panią Dyrektor Różę Majchrzak, Przedszkola w Łebie - kierownik Pani Lucyna Rogala oraz do szkoły w Niepoględziu - Dyrektor Pani Joanna Wantoch-Rekowska. Sensei George z radością i wielką pasją odpowiadał na pytania uczniów dotyczące jego praktyki Goju Ryu, podróżach oraz na życzenie uczniów zademonstrował techniki Goju Ryu.

W Wicku w GOKiS odbyła się kolejna prelekcja, na którą licznie przybyli praktycy karate wraz z rodzinami. Program prelekcji obejmował metodykę nauczania karate w różnych grupach wiekowych. Wykład był uzupełniany filmami pokazowymi, na których nasz gość prezentuje różne wywiady oraz kunszt techniczny Goju Ryu. Publiczność była zachwycona.

Nasze Dojo na treningach odwiedzili instruktorzy Goju Ryu: Warszawa - Sensei Paweł Iwaszkiewicz, Wrocław - Sensei Marcin Marcinkowski wraz z swoimi uczniami oraz Sensei Krzysztof Lehmann ze swoimi adeptami karate z Niepoględzia.

W sobotę dwoje młodszych uczniów z Lęborka: Adam Tomaszewski oraz Błażej Majsak uroczyście odebrali od Sensei Georga Certyfikaty na 1 Dan Junior, na które zdawali w 2012 roku.

Również w sobotę, po sesji treningowej, odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie. Po egzaminie, który był niezwykle wyczerpujący egzamin zdali pozytywnie: Sensei Paweł Iwaszkiewicz z Warszawy na 3 Dan, Sesnei Marcin Marcinkowski z Wrocławia na 3dan oraz z Lęborskiego Dojo Sensei Marian Czylkowski na 4 Dan. Gratulujemy!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim praktykom Goju Ryu z Lęborka i Wicka oraz Wójtowi Gminy Wicko Dariuszowi Waleśkiewiczowi za pomoc oraz zaangażowanie w organizację przyjazdu Sensei Georga Andrewsa.

(zobacz galerię)