21-26.09.2012 - Lębork-Wicko: Wizyta Sensei George Andrews 8Dan z Londynu

W dniach od 21 do 26 września 2012 roku przebywał w Wicku i Lęborku przedstawiciel Światowej Federacji I.O.G.K.F Sensei George Andrews 8Dan z Londynu. Treningi były bardzo wyczerpujące. Sensei George po nauce kata (form) skupił się na Kakie oraz zastosowaniu tych technik w samoobronie.

Wielką niespodzianką była sobotnia prelekcja karate, która odbyła się w GOKiS w Wicku. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Gminy Wicko Pan Dariusz Waleśkiewicz. Na spotkanie przybył również Burmistrz Miasta Lęborka Pan Witold Namyślak wraz z małżonką oraz Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych-Informatycznych Pan Grzegorz Popin. Liczni przybyli goście mogli zadawać pytania Sensei Georgowi na temat rozwoju Okinawan Goju Ryu Karate na świecie oraz dotyczących mistrzów, z którymi Sensei George trenował oraz historii Okinawan Goju Ryu. Wykład uatrakcyjniły filmy historyczne, które Sensei przywiózł ze sobą.

Miłą niespodziankę sprawili trzej uczniowie Sensei Mariana Czylkowskiego zdając przed Sensei Georgem na 1Dan (shoda). Są to Błażej Majsak 1Dan shoDan (junior), Adam Tomaszewski 1Dan (junior) oraz Rafał Adrian 1Dan (senior) - serdecznie gratulujemy.

Zarząd Lęborskiego Stowarzyszenia Goju Ryu składa serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Wicko Panu Dariuszowi Waleśkiewiczowi za wielką pomoc organizacyjną, bez której nie mogło by się odbyć to szkolenie, które zaowocowało w nową wiedzę. Serdecznie dziękujemy !!!

(zobacz galerię)